Jak wyczarować kochanka… zaklęcie z czerwonym jaspisem…

Jak wyczarować kochanka
Marina Medici „Księga dobrych czarów”

Rytuał dla „samotnych serc”, które tęsknią do miłości. To bardzo silne czary, możesz więc się spodziewać gromu z jasnego nieba!  Nie próbuj jednak odzyskać  tym sposobem dawnego kochanka, jeśli jego uczucie już wygasło. Manipulacja ludźmi i zdarzeniami nigdy nie popłaca, prędzej czy później tego pożałujesz. (…) Nie nadużywaj magii.

Weź czerwony jaspis,  kamień miłości i namiętności. Rytuał może się odbyć o dowolnej porze dnia czy nocy, poczekaj tylko na gorący wiatr z południa, który najbardziej sprzyja twojemu uczuciu.
Zawczasu napisz na czystej kartce, specjalnym piórem, to starodawne zaklęcie:

Za trzy dni i noce trzy,
o tej godzinie, przybądź.
Miłości , przybądź na moje wezwanie.
Przybądź w czerwieni i bursztynie płomienia.
Przybądź w wezbranej księżycowej pełni nocy.
Przybądź w cichej porze oczekiwania.
Przybądź na prędkich skrzydłach fal.
Za trzy dni i noce trzy,
o tej godzinie,
na moje wezwanie, przybądź.

Trzymając kartkę i jaspis blisko siebie, umyj się, odpowiednio ubierz i wezwij ogień. Niech odblask płomieni pełga po kamieniu, rozgrzewaj jego ducha. Odczytaj zaklęcie na głos, skup się na tych słowach. Następnie włóż kartkę razem z jaspisem do szkatułki i zostaw na pełny cykl księżyca. Kiedy księżyc znów będzie w tej samej kwadrze, w twoje życie wkroczy miłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>