Malachit (10 styczeń – 31 styczeń) – Horoskop Majów

Malachit (10 styczeń – 31 styczeń) – Horoskop Majów

Malachity mają na ogół łagodne, niekonfliktowe charaktery, czasem są nieco skryte; rzadko zwierzają się ze swoich spraw, niechętnie mówią o sobie. W ogóle należą raczej do ludzi, którzy chętniej słuchają, niż sami zabierają głos. Wobec otoczenia są życzliwi i uczynni, ale raczej w dobrych sprawach, osoby te bowiem zwykle nie potrafią przejąć się bardziej czymś lub kimś, kto nie należy do kręgu ich rodziny. Uczucia familijne są wśród ludzi Malachitów bardzo rozwinięte.

Uczucia Malachitów wobec płci przeciwnej zawierają w sobie zawsze pewien element realizmu w spojrzeniu na osobę wybraną. Nie znaczy to bynajmniej, by ludzie ci nie byli zdolni do gorących uczuć, lecz rzadko kiedy tracą głowę z racji li tylko wizualnych czy towarzyskich walorów drugiej strony. Być może dlatego małżeństwa Malachitów są zwykle trwałe i udane, choć ich wybrańcy nie wydają się otoczeniu zbyt efektowni. Malachity nie lubią zmian. Często przez całe życie idą wytyczoną w młodości drogą zawodową, obracają się w kręgu tych samych ludzi, mieszkają w tej samej okolicy. Jeśli los narzuci im zmiany, przyjmują je niechętnie i trudno się adaptują.

Dzieci Malachity szybko wyzbywają się przywar wieku dziecięcego, są grzeczne, spokojne, łatwe w kontaktach tak z dorosłymi, jak z rówieśnikami. Często nauczyciele powierzają im jakieś funkcje w szkole. Małe Malachity uczą się zwykle dobrze, są pilne i staranne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>