Rubin (3 kwiecień – 22 kwiecień) – Horoskop Majów

Rubin (3 kwiecień – 22 kwiecień) – Horoskop Majów

Ludzie urodzeni w tym okresie są często praktyczni i oszczędni, odznaczają się dużą zaradnością w sprawach codziennych. Nieraz mają zdolności manualne, zajęcia związane z gospodarstwem nie sprawiają im trudności. Potrafią też mądrze kierować domownikami. Kapłani Majów twierdzili, że w miesiącu Zotz rodzą się najzdolniejsi rzemieślnicy, ludzie najbardziej nadający się na stanowiska dóbr ziemskich, robót publicznych, nadzorcy mienia państwowego.

W dziedzinie spraw sercowych Rubiny nie są szczególnie uczuciowe. Raczej rzadko natura obdarza je bardziej gorącym temperamentem. Na płeć przeciwną patrzą trzeźwo, realnie i bez większych złudzeń. Tak mężczyźni, jak i kobiety szukają sobie towarzyszy
życia pracowitych i zaradnych, a w pewnym sensie podobnych do nich samych. A że w pożyciu małżeńskim ten rodzaj podobieństwa powoduje częste walki o prymat w rodzinie, stąd domy Rubinów rzadko bywają oazą spokoju. Od mężów czy żon wymagają wiele, a jeśli partner nie potrafi temu sprostać, wyrażają swoje niezadowolenie głośno, bez ogródek i przy każdej okazji.

Dzieci urodzone w tym okresie prawie zawsze odznaczają się dobrym zdrowiem i niespożytą energią. Lubią hałaśliwe zabawy, są śmiałe i odważne, dziewczynki nieraz mówią, że chciałyby być chłopcami. Małe Rubiny nie są posłuszne ani łatwe do prowadzenia. Rodzice, chcąc je podporządkować sobie, powinni czymś zaimponować dzieciom – konsekwencją stawianych zadań, opanowaniem, siłą woli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>